חזרה לפורטל הוסף את אניטה מילר כהן למועדפים 
עבדת קשה כל החיים. לכולם דאגת, עכשיו הגיע הזמן לדאוג גם לעצמך. איכות חיים אמיתית, הבטחה והגשמה במציאות, שלובים זה בזה בבית הורים ע"ש אניטה מילר כהן, כחלק מרשת מעונות אירופה ישראל. אתם מוזמנים אישית ליום היכרות והתרשמות בבית ההורים על שם אניטה מילר כהן לראות מהי איכות חיים
 

אניטה מילר כהן | מי אנחנו

רשת מעונות אירופה ישראל, ובכלל כך בית אניטה מילר כהן, עומדת בתקן מערכת לניהול איכות ISO 9001:2000, ומציעה לדייריה שרותים ופעילות ענפה, עם דאגה אמיתית לכל אחד ואחת.

הארגון המתקיים באמצעות מוסדות קבועים ופועל כעמותה על בסיס לא-פוליטי, מקבל על עצמו תפקידים חברתיים, כלכליים ותרבותיים, ביניהם: הפעלת מועדוני יום בשלוש הערים הגדולות, מפעל לעזרה הדדית המסייע כספית לנזקקים, עיתון המופיע כ-10 פעמים בשנה וטיפוח מתמיד של מורשת העלייה החמישית.

רשת מעונות אירופה ישראל מחוייבת להעשיר ולהשביח את חיי הדיירים, לשמור על בריאותם בסטנדרטים הגבוהים ביותר: מקפידים על השגחה רפואית, מספקים מזון טרי ואיכותי יום ביומו, ושומרים על ניקיון מופתי.

אנו מטפחים גינות ושטחי ציבור, אבזור אולמות בציוד אור-קולי מתקדם, שומרים על בטיחות ומבטיחים בטחון אישי 24 שעות ביממה, מקיימים שפע פעילויות תרבות ואומנות, חוגים, הרצאות, מופעים, סרטים וקונצרטים, מתחזקים ספריה עשירה, חדר מחשבים מתקדם ועוד... הכל זמין, נגיש ומתקיים במסירות ובדייקנות.

מעונות אירופה ישראל מציעים פתרון הוליסטי, המעניק לדיירים רצף טיפולי שלם, תחת קורת גג אחת ובכל נקודת זמן. בריאות טובה לחיים טובים. מבטיחים ומקיימים

 
 
  אניטה מילר כהן | הגיע הזמן לדאוג לעצמך :: בית אבות | בתי אבות, דיור מוגן ובתי אבות סיעודיים