חזרה לפורטל הוסף את סנטוריום גן שלווה למועדפים 
בסנטוריום גן שלווה תמצאו פיקוח רפואי צמוד 24 שעות ביממה ברישיון משרד הבריאות | צוות רב-מקצועי המיומן בטיפול בתשושי נפש, בחולי אלצהיימר, C.V.A ומחלות דומות | מגורים באווירה כפרית עם גינה גדולה, המאפשרת לדיירים להיות חופשיים בסביבה מוגנת
 

סנטוריום גן שלווה | מי אנחנו

סנטוריום גן שלווה הינו בית אבות קטן ומשפחתי, המציע טיפול אישי באווירה ביתית, חמה ומוגנת, למבוגרים הזקוקים לעזרה על רקע תשישות נפשית.

הבית פועל זה למעלה מ-60 שנה בניהולה של משפחת ארנהיים לדורותיה. במקום פועל צוות רב מקצועי המיומן בטיפול בתשושי נפש, בחולי אלצהיימר, דמנסיה, סיבוכי C.V.A , פרקינסון, דיכאון ומחלות דומות.

הצוות המקצועי משתדל להעניק לכל דייר/ת את הטיפול הרפואי, העזרה הסיעודית והתמיכה הרגשית תוך מתן יחס אישי ושמירה על כבוד האדם.

אנו מתמחים בטיפול ובסיוע באנשים הסובלים מתופעות הזקנה, המתבטאות בירידה בזיכרון, בבעיות התמצאות ובבעיות התנהגות.

אנו מסייעים לקרובי המשפחה באמצעות תמיכה, הדרכה וייעוץ בכל הנוגע להתמודדות עם השלכות החולי, וכן מדריכים אותם בכל הנוגע למימוש זכויותיהם.

הבית מוקף בגינה גדולה, המאפשרת לדיירים להיות חופשיים בסביבה מוגנת - מציע מגורים באווירה משפחתית באזור כפרי ירוק.
קיימת אפשרות אשפוז לתקופה קצרה לצורך איזון תרופתי, התאוששות והחלמה לאחר ניתוח או אשפוז בבי"ח כללי, וכן מתן פתרון זמני לקשיש על מנת לאפשר מנוחה למשפחה.

בנוסף לצוות הרב מקצועי מסייעת לנו גם כלבה טיפולית העונה לשם נמו, אשר אומנה לעבוד עם דיירי המקום. הכלבה נמו מעורבת בהפעלת הדיירים, כמו-גם עוזרת בהתרעות על מעידות הדיירים ועל דיירים המתעוררים במהלך הלילה.

פיקוח רפואי צמוד 24 שעות ביממה, ברישיון משרד הבריאות, לטיפול ספציפי באוכלוסיית היעד
 
 
  סנטוריום גן שלווה | בית אבות מוגן :: בית אבות | בתי אבות, דיור מוגן ובתי אבות סיעודיים