חזרה לפורטל הוסף את מגדל נופים למועדפים 
מגדל נופים הינו מרכז הדיור המוגן הראשון בירושלים וכנראה בארץ כולה. המגדל – כשמו כן הוא – הינו מגדל בן 13 קומות הנמצא בשכונת קריית יובל בירושלים, כאשר מכל דירה נשקף הנוף הנפלא של עין כרם וההרים הסובבים את הבירה. מגדל נופים, שהינו בעל אופי ייחודי מאוד, החל לפעול בשנת 1984 ודייריו מנהלים אורח חיים עצמאי במסגרת מעניינת ותומכת
 

מגדל נופים | מי אנחנו

מגדל נופים הינו מרכז הדיור המוגן הראשון בירושלים וככל הנראה, הראשון בארץ. כשמו כן הוא: מגדל בן 13 קומות הנמצא בשכונת קריית יובל בירושלים. מכל דירה נשקף הנוף הנפלא של עין כרם וההרים הסובבים את הבירה. מגדל נופים החל לפעול בשנת 1984.

במגדל נופים 154 דירות בגדלים שונים המתאימות לזוגות או ליחידים.

המרכז מאוכלס על ידי אנשי אקדמיה וחינוך, פקידים בכירים, עצמאים ועוד. רבים מן הדיירים ממשיכים בעיסוקיהם המקצועיים ובבילויי הפנאי הרגילים שלהם. חלק ניכר מהדיירים אף מתגייס לפעילויות התנדבות בתחומים שונים.
מגדל נופים הינו בית בעל מבנה משפטי וכלכלי ייחודי בארץ ובעולם:
המרכז נמצא בבעלות מלאה של דייריו ומנוהל על ידם. המרכז הינו חברה לתועלת הציבור, מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח), והכנסותיו מושקעות בשיפור הבניין ובהרחבת השירותים. כל דייר הוא שותף-בעלים במרכז, כמו גם חבר פעיל בקהילה המנהלת את ענייניה ואת אורח חייה ללא כל שיקולים מסחריים.
עם ההצטרפות, מקבל הדייר אגרת-חוב מטעם רשם החברות, המעיד על הצטרפותו כחבר בחברה המנהלת את מגדל נופים A.A.C.I {חברה לתועלת הציבור מס' 574}.
הדיירים בוחרים מתוכם את מועצת המנהלים של מגדל נופים, כאשר לכל דייר זכות לבחור למועצה ולהיבחר לה. מועצת הדיירים, היא הקובעת את רמת השירותים ואת גובה דמי האחזקה. המועצה ממנה מבין חבריה יושבי ראש לוועדות השונות, המנהלות את הבית ואחראיות על נושאי הכספים, הבריאות, שירותי המזון, התרבות ועוד.
הניהול העצמי של הקהילה המגובשת, התכנון, הפרטיות וחיי החברה התוססים, הינם מקור הגאווה של הדיירים והבסיס לאיכות החיים הגבוהה במגדל נופים.
 
 
  מגדל נופים | דיור מוגן יחודי :: בית אבות | בתי אבות, דיור מוגן ובתי אבות סיעודיים