חזרה לפורטל הוסף את בית גיל הזהב ת"א למועדפים 
אנו, בבית גיל הזהב, מאמצים אל לבנו את הקווים המנחים הבאים: כל האנשים באשר הם, בלא קשר לגילם ולמצבם הבריאותי, זכאים וראויים להערכה, לכבוד וליחס אנושי חם. הדיירים, ולא הבית, הם העומדים בראש סדר יומנו. אנו נמצאים כאן כדי לשרת אתכם. עלינו מוטלת החובה לדאוג לצרכיו הבריאותיים של הדייר, תוך שיתוף פעולה עם מוסדות מוכרים אחרים. במשימה קדושה זו אנו משתפים את בני המשפחה, באמצעות הנהגת מדיניות של דלת פתוחה, אכפתיות, שקיפות ומעורבות.
 

בית גיל הזהב ת"א | מי אנחנו

תפיסת החיים של בית גיל הזהב ת"א אומרת, כי כל דייר מארגן את חייו כרצונו ומחליט מה מתאים לו בכל תחום. בבית לא קיימים כללים נוקשים המגבילים את חופש הפעולה ואת אפשרויות ההחלטה של הדיירים. הבית מציע מסגרת עצמאית ופתוחה, אשר בה הדייר יכול לצאת ולחזור כרצונו, לעבוד, ולהיות פעיל גם בחוץ.

בית גיל הזהב ת"א מציע לדייריו מכלול שירותים ופעילויות, וכל אחד בוחר במה להשתתף. ברוח זו, הינכם מוזמנים לסעוד במסעדת הבית או לבשל לעצמכם בדירתכם, אתם יכולים להזמין חבר לדירתכם או לרדת למועדון הבית, אתם יכולים לכבס בעצמכם או להשתמש בשירותי הכביסה של הבית. זאת ועוד.

בית גיל הזהב ת"א ממוקם בת"א, בצומת הרחובות דרך לה-גארדיה ודרך משה דיין, הנמצאים במרחק קצר ממרכזי הערים ת"א, רמת-גן וגבעתיים. דיירי הבית נהנים מתחבורה ציבורית נגישה, ולבעלי רכבים ולמבקרים הגישה נוחה ומהירה - כשתי דקות נסיעה מהיציאה במחלף לה-גארדיה בנתיבי איילון ויש אפילו חנייה בחינם הזמינה לכל המבקשים. פארק גיל הזהב הירוק והחדש אשר צמוד לבית, מומלץ כאתר בילוי. הליכה יומית בפארק משמשת כהתעמלות בוקר מרעננת.
 
 
  בית גיל הזהב ת"א | תמיד במרכז ואף פעם לא לבד :: בית אבות | בתי אבות, דיור מוגן ובתי אבות סיעודיים